BRIX IR KLĀT!

 • Revolucionārs, 100% dabīgs produkts
 • Vislabākajai zobu aprūpei
 • Praktiski bez urbšanas un anestēzijas
 • Nodrošina kariesa izņemšanu bez
  nepatīkamām izjūtām.
 • Brix 3000 pamatā ir ferments papaīns – endoproteīns, kas līdzīgs cilvēka
  pepsīnam. Tam piemīt baktericīda, bakteriostatiska un pretiekaisuma darbība.
 • Papaīns iedarbojas tikai uz bojātiem audiem
 • Priekš visām pacientu grupām

Cena 133.50 EUR ar PVN lidz 31.dec.2020

Speciālā ekskavatora Cena 19.65 EUR ar PVN

Pērkot komplektu BRIX 3000 un 2 ekskavatorus, cena tikai 149.90 EUR ar PVN

Pasūtījumus var veikt zvanot  +371 2867 1825 vai rakstot sales@savanti.lv

Kas ir BRIX 3000?

Nesāpīga zobu ārstēšana ar gēlu Brix3000!

Attīstoties mūsdienu zinātnei, nesāpīga vizīte pie zobārsta ir tik tiešām iespējama!

Šajā rakstā vēlamies iepazīstināt lasītājus ar Brix3000, papaīnu saturošu želeju, kas radīta speciāli kariesa izņemšanai bez anestēzijas un urbšanas, un bez sāpēm!

Papaīnu iegūst no papaijas lapu un augļu mizu sveķiem, tas ir līdzīgs cilvēka kuņģī esošajam fermentam pepsīnam. Jau kopš pagājušā gadsimta vidus tradicionālajā medicīnā tiek izmantoti papaīnu saturoši produkti, piemēram, lai ārstētu apdegumus un ādas infekcijas. Papaīns saudzīgi noņem atmirušos audus. Tieši tāpat arī zobārstniecībā, ārstējot kariesu, papaīns izšķīdina tikai bojātos zoba audus, bet neiedarbojas uz veselajiem, jo veselie audi satur alfa 1 antitripsīnu – fermentu, kas neitralizē papaīna darbību. Tas ir 100% droši!

Jau labu laiku pasaulē tiek attīstīti dažādādi veidi, kā pēc iespējas maigāk izņemt kariesa bojātos audus, nekaitējot zobam, jeb citiem vārdiem sakot, ar vien plašāk tiek attīstīts minimāli invazīvās zobārstniecības koncepts, kas tiek balstīts uz zinātniskiem pētījumiem un aicina zobārstus pielietot praksē zobu audiem saudzīgas metodes. Liels uzsvars tiek likts uz profilaktiskajiem procesiem, piemēram diētas, higiēnas un regulāra higiēnists apmeklējumiem, taču, kad jau ir izveidojies caurums, kaut kā ar to galā jātiek. Pašsaprotams ir fakts, ka vesels zobs un smaganas, ar ko mūs apveltījusi māte daba, ir labākais, kas var būt! Ja mēs rūpējamies par savu mutes dobuma veselību, tad ar pašu zobiņiem varam nodzīvot līdz sirmam vecumam. Jo mazāk un mazākas ir plombas, jo ilgāk varam baudīt dzīvi bez liekām izmaksām un pārdzīvojumiem.

Vēl viens apspriešanas vērts aspekts – kā mēs jūtamies zobārsta krēslā un cik atvērti esam. Lielākai daļai cilvēku ir negatīvas asociācijas, kas bieži vien radušās bērnībā. Jāsaprot, ka neviens dakteris speciāli pāri nedara, agrāk citu iespēju, kā vien pacientam “likt paciesties”, nebija. Mūsdienās liels uzsvars tiek likts uz komunikāciju, jo no tās atkarīga, pacientu vēlme izprast savu ķermeni, sadarboties, rūpēties par savu veselību un griesties pēc palīdzības, kad tā nepieciešama. Ne tikai ārsta attieksme, bet arī pieejamie ārstēšanas materiāli var veicināt pozitīvas pieredzes gūšanu.

Brix3000 ir drošs līdzeklis kariesa izņemšanai visa vecuma pacientiem, kā arī sievietēm, kas gaida bērniņu. Procedūra ar Brix3000 ir ļoti noderīga pacientiem ar stomatofobiju (bailēm no zobārsta), bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tiem, kuri nevēlas/nepanes lokālo anestēziju. Ārsts pārbauda vai zobs ir dzīvs un, vai baktērijas nav tikušas līdz nervam, Brix3000 ieliek zoba caurumā un pēc 3 minūtēm ar mazu, karotītei līdzīgu instrumentu izkasa izšķīdināto masu. Nepieciešamības gadījumā procedūru atkārto, līdz ārsts ir pārliecināts, ka izņemts viss, kas vairs nav glābjams. Tad seko parastā plombēšanas procedūra.

 • Nav vajadzīga anestēzija, jo netiek skarti dzīvie zoba audi.
 • Nav vajadzigs urbis (urbšana ir efektīva, taču nesaudzīga metode).
 • Procedūra paredzēta zobiem ar atvērtiem caurumiem, kuriem var tikt klāt ar instrumentu. 

Droši dodieties pie sava zobārsta un jautājiet pēc Brix3000!

Kā lietot BRIX 3000?

1, INSTRUKCIJAS Brix® 3000 ir gēls, ko ieteicams lietot profesionāļiem atraumatiskai atmiruša dentīna izņemšanai no zobiem.

2. SASTĀVDAĻAS Brix ®3000 ir gēls, kura sastāvā ir papaīns 30 000 U/mg 10%. Papaīns ir endoproteīns, kas līdzīgs cilvēka pepsīnam (atrodams kuņģa sulā), kam
piemīt baktericīda, bakteriostātiska un pretiekaisuma iedarbība.

3. INFORMĀCIJA ZOBĀRSTIEM 3.1. STERILIZĀCIJA. Izstrādājums nav sterils. To nav jāsterilizē. 3.2. ĶĪMISKAIS SASTĀVS. Katri 100 ml lokāli lietojamā gēla satur papaīnu: 30 000 U/mg 10 g, palīgvielas (propilēna glikols, citrusa pektīns, trietanolamīns, sorbitāna monooleāts, dinātrija fosfāts, mononātrija fosfāts, tuloidīna zilais, destilēts ūdens uz 100 ml). 3.3. KONTEINERI. Brix ®3000 ir iepakots 0,5, 1,0, 3,0 vai 5,0 ml šļircēs vai 2, 3, 4, 5 vai 6 ml tūbās. Iepakojumu nedrīkst lietot atkārtoti.
Sekundārais iepakojums ir noslēgta kartona kaste vai polietilēna putu maisiņš, kuros ievietota prece, atbilstoši marķējumā un lietošanas instrukcijā norādītajam. Pēc tam tās ir iepakotas kartona kastēs, katrā pa 25, 50 vai 100 vienībām. 3.4. INDIKĀCIJAS.Brix ®3000 tiek lietots atraumatiskai kariozo masu izņemšanai. 3.5. MEHĀNISMS. Tas iedarbojas tikai uz bojātajiem audiem, jo sastāvā nav plazmas antiproteāzes Alfa-1 antitripsīna, kas novērstu proteolītisku iedarbību uz veselajiem audiem. Tādēļ tiek mīkstināti bojātie audi, kas nodrošina bojāto kolagēna šķiedru aizvākšanu, vienlaicīgi saglabājot veselos audus. 3.6.KONTRINDIKĀCIJAS. Nelietot uz zobiem, kuri sāp, kuros ir stula vai paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. 3.7. PIESARDZĪBAS PASĀKUMI. Izstrādājumu vai tā iepakojumu nedrīkst pakļaut tiešai saules staru iedarbībai. Nelietojiet, ja konteiners vai drošības zīmogs ir bojāts. Tā kā konteiners ir paredzēts vairākām lietošanas reizēm, pēc katras lietošanas reizes to kārtīgi aizveriet. Nelietojiet pēc derīguma termiņa beigām. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Lietojiet karoti ar neasām malām. Zobārstiem, palīgiem un pacientiem jālieto aizsargbrilles. 3.8. BRĪDINĀJUMS. Ar šo izstrādājumu drīkst strādāt tikai zobārsti. Tukšs konteiners nav lietojams atkārtoti. 3.9. IESPĒJAMĀS BLAKUSPARĀDĪBAS Iespējamās blakusparādības nav zināmas

4. ĪPAŠA APRŪPE (Informācija pacientam) Pēc ārstēšanas 30 minūtes nav ieteicams ēst vai dzert. Tas ieteicams plombējamā materiāla nevis paša izstrādājuma dēļ.
Ārstēšana ar Brix ®3000 aizvieto turbīnas lietošanu, tādēļ pacients nejutīs sāpes vai stresu, nebūs jālieto anestēzija vai pretsāpju zāles. Bojātos audu noņem manuāli, tādēļ Brix® 3000 ir alternatīva urbšanai visu vecumu pacientiem.

5. IEPAKOJUMS/KONTEINERI Brix® 3000 ir iepakots vairākdevu šļircēs vai tūbās. Katru ml var uzklāt 30 reizes, atkarībā no kavitātes lieluma, 1ml pietiks vismaz 15 pacientiem. Šļirces vai tūbas ir identicētas un marķētas, un uz tām ir norādīta visa ANMAT nepieciešamā informācija. Sekundārais iepakojums ir slēgtas kartona kastes vai polietilēna putu maisiņi uz kuriem ir drukāts marķējums ar norādītu daudzumu. Savukārt šie iepakojumi ir ievietoti kartona kastēs, kurās ir 25, 50 vai 100 vienības.

6. METODE ZOBĀRSTIEM Iepriekšēja sagatavošana. Ja nepieciešams, paplašiniet dobumu ar manuāliem vai rotējošiem instrumentiem. Uz plašiem bojājumiem gēlu uzklājiet tieši, bez paplašināšanas. Blakus zobus Izolējiet ar vates bumbiņām. Dobumā ieklājiet Brix® 3000 un gaidiet 2 minūtes. Ar svārstveida kustībām, bez spiediena izņemiet bojātos audus, izmantojot karoti ar neasām malām. Atkārtojiet procedūru līdz parādās vesels dentīns.

SVARĪGI!

Ja izstrādājums ir sauss, samitriniet to ar tekošu ūdeni vai pacienta siekalām.
Pēc katras lietošanas aizskrūvējiet iepakojumu.

BRĪDINĀJUMI
Pārbaudiet iepakojuma/konteinera stāvokli.
Pārbaudiet lietošanas derīguma termiņu.

GLABĀŠANA

Glabājiet cieši noslēgtu temperatūrā no 4 līdz 36OC.
Izvairieties no tiešu saules staru iedarbības.
To nedrīkst sasist vai nomest.

KĀ LIETOT IEPRIEKŠĒJA SAGATAVOŠANA. Ja nepieciešams, paplašiniet dobumu ar manuāliem vai rotējošiem instrumentiem. Uz plašiem bojājumiem uzklājiet gēlu tieši, bez paplašināšanas. 1.Blakus zobus Izolējiet ar vates bumbiņām 2. Dobumā ieklājiet Brix ®3000 un gaidiet 2 minūtes. 3. Ar svārstveida kustībām, bez spiediena izņemiet bojātos audus, izmantojot karoti ar neasām malām. *Atkārtojiet procedūru līdz parādās vesels dentīns. *Pārbaudiet veselo dentīnu ar kariesa indikatoru un zondi. 4. Ja nepieciešams, nosedziet pulpu. Nekavējoties uzklājiet plombējamo materiālu. Beidzot ārstēšanu ar Brix® 3000, ieteicams lietot hlorheksidīna mutes skalošanas līdzekli.

VIDEO pamācības